Telefónna ústredňa a riešenie

Telefónna ústredňa a riešenie

Integrujte svoje telefónne
čísla do cloudu.

Objavte slobodu a nezávislosť s našoím riešením. Nechajte svojich dispečérov pripojiť sa k práci, kdekoľvek budete potrebovať. Počas špičky pridávajte podľa potreby kanály, aby vám neutiekol ani jeden hovor.

icn-1-tel

Dispečéri

So SIP telefónmi môžu vaši dispečéri pracovať odkiaľkoľvek. Všetko, čo potrebujú, je laptop, headset a internetové pripojenie.

icn-2-tel

Zákazníci

Viete o koľko hovorov prichádzate počas špičiek v roku ako je Silvester? So SIP telefónmi viete pridávať kanály, ako potrebujete, tak aby sa vám zákazníci vždy dovolali - a keď je práce menej, zase ich zrušíte.

icn-3-tel

Automatická ústredňa

Vaši dispečéri sa budú môcť koncentrovať na riešenie problémov a nie na to, aby vzali čo najviac hovorov. Zákazníci si jednoducho budú môcť cez telefón vybrať zo svojich 10 najčastejších adries objednávok a zadať objednávku cez automatickú ústredňu. Cez SMS alebo push notifikáciu im príde potvrdenie o prijatí objednávky. *dostupnosť v polovici roka 2019

icn-4-tel

Notifikácia o objednávke

Umožnite vaším zákazníkom mať prehľad, kedy im príde auto - dostupné pre telefonické objednávky aj objednávky cez aplikáciu.

kontakt

Radi odpovieme na
Vaše otázky

TaxiDevelopments Zrt

Hungary, Budapest
1116, Temesvár utca 20

+36 20 663 9006 (Hun/Eng)
+421 917 455 837 (Sk/Czk)

info@taxidevelopment.com

Produkty

Viac riešení

Vodičská a zákaznícka aplikácia

Dispečérsky systém