Dispečérsky systém

Dispečérsky systém

Dispčéri, ktorí
sa postarajú
o objednávky

Smart dispečérsky systém umožní dispečérom prijímať a vybavovať telefonické objednávky, prideľovať ich automaticky alebo manuálne najvhodnejšiemu vodičovi, vytvárať a spravovať rezervácie, poskytovať odhadovanú

icn-1-dis (1)

Správa objednávok

Objednávky cez zákaznícku aplikáciu alebo cez dispečérsky systém a priradiť ju najvhodnejšiemu vodičovi.

icn-2-dis (1)

Sledovanie objednávok

Majte prehľad o všetkých objednávkach v reálnom čase od momentu, kedy je objednávka zadaná do systému až po vystúpenie zákazníka z vozidla.

icn-3-dis

Vytváranie a správa rezervácií

Vytvárajte jednorazové alebo opakujúce sa rezervácie. Ukladajte okamžite zákazníkov do databázy. V prípade potreby dajte zákazníkovi odhadovanú cenu za jazdu.

icn-dis-4

Manažment vodičov

Pozrite si hodnotenia vodičov a ich prácu v reálnom čase. V prípade potreby môžete okamžite zasiahnuť suspendovaním vodiča, vydaním výstrahy alebo pridelením pokutových bodov.

icn-5-dis

Algoritmus
prideľovania
objednávok

Smart algoritmus prideľovania objednávok - plne automatizovaný a prispôsobiteľný objednávkový algoritmus, ktorý sa riadi podľa požiadaviek spoločnosti. Férová distribúcia objednávok medzi vodičmi.

icn-6-dis

Práca v Cloude

Už nikdy nebuďte závislí na kamennom dispečingu a lokálnych serveroch. Cloud hosting je najspoľahlivejšie a najúspornejšie riešenie pre váš biznis. Výpadok elektirckého prúdu alebo internetu v kancelárii už nie je žiaden problém - s cloudovým riešením sa viete pripojiť ku svojmu dispečingu z akéhokoľvek miesta.

kontakt

Radi odpovieme na
Vaše otázky

TaxiDevelopments Zrt

Hungary, Budapest
1116, Temesvár utca 20

+36 20 663 9006 (Hun/Eng)
+421 917 455 837 (Sk/Czk)

info@taxidevelopment.com

Produkty

Viac riešení

Vodičská a zákaznícka aplikácia

Finančné riešenie